Борис Новковиќ: Разлика помеѓу преработките

с
r2.6.4) (Бот Менува: tr:Boris Novković
Нема опис на уредувањето
с (r2.6.4) (Бот Менува: tr:Boris Novković)
[[nl:Boris Novković]]
[[pl:Boris Novković]]
[[sh:Boris Novković]]
[[sr:Борис Новковић]]
[[sh:Boris Novković]]
[[sv:Boris Novković]]
[[tr:Boris NovkovicNovković]]
127.101

уредување