Категорија:1604: Разлика помеѓу преработките

Додадени 37 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.4) (Бот Додава: it:Categoria:Eventi del 1604
с (r2.4.6) (Бот Менува: tt:Төркем:1604 ел)
с (r2.6.4) (Бот Додава: it:Categoria:Eventi del 1604)
[[os:Категори:1604]]
[[is:Flokkur:1604]]
[[it:Categoria:Eventi del 1604]]
[[jv:Kategori:1604]]
[[kn:ವರ್ಗ:೧೬೦೪]]
[[ms:Kategori:1604]]
[[new:पुचः:१६०४]]
[[ja:Categoryカテゴリ:1604年]]
[[no:Kategori:1604]]
[[nn:Kategori:1604]]
127.231

уредување