Разлика помеѓу преработките на „Југоисточен Регион“

с (r2.6.4) (Бот Менува: en:Southeastern Statistical Region)
# [[Податотека:Grb-dojran.png|30px]][[Општина Дојран]]
# [[Податотека:Grb-konce.jpg|30px|border]] [[Општина Конче]]
# [[ПодатотекаFile:Grb-novoCoat seloof arms of Novo Selo Municipality.pngsvg|30px|border]][[Општина Ново Село]]
# [[File:Coat of arms of Radoviš Municipality.svg|30px|border]][[Општина Радовиш]]
# [[Податотека:Grb na Strumica.JPG|30px|border]][[Општина Струмица]]