Категорија:1468: Разлика помеѓу преработките

Додадени 37 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: it:Categoria:Eventi del 1468
с (r2.6.4) (Бот Додава: kk:Санат:1468 жыл)
с (r2.7.1) (Бот Додава: it:Categoria:Eventi del 1468)
[[os:Категори:1468]]
[[is:Flokkur:1468]]
[[it:Categoria:Eventi del 1468]]
[[jv:Kategori:1468]]
[[ka:კატეგორია:1468]]
[[ms:Kategori:1468]]
[[new:पुचः:१४६८]]
[[ja:Categoryカテゴリ:1468年]]
[[no:Kategori:1468]]
[[nn:Kategori:1468]]
24.517

уредувања