Хасан Приштина: Разлика помеѓу преработките

Додадени 269 бајти ,  пред 12 години
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
Ред 15:
[[Категорија:Албански политичари]]
[[Категорија:Албански државници]]
[[cs:Hasan Prishtina]]
[[de:Hasan Bej Prishtina]]
[[en:Hasan Prishtina]]
[[fr:Hasan Prishtina]]
[[hu:Hasan Prishtina]]
[[pl:Hasan Prishtina]]
[[sh:Hasan Priština]]
[[sq:Hasan Prishtina]]
[[sr:Hasan Priština]]
[[sv:Hasan Prishtina]]
[[uk:Хасан Пріштіна]]
36.780

уредувања