Категорија:1459: Разлика помеѓу преработките

Додадени 37 бајти ,  пред 10 години
с
r2.6.4) (Бот Додава: it:Categoria:Eventi del 1459
с (r2.7.2) (Бот Додава: lb:Kategorie:1459)
с (r2.6.4) (Бот Додава: it:Categoria:Eventi del 1459)
[[os:Категори:1459]]
[[is:Flokkur:1459]]
[[it:Categoria:Eventi del 1459]]
[[jv:Kategori:1459]]
[[ka:კატეგორია:1459]]
[[ms:Kategori:1459]]
[[new:पुचः:१४५९]]
[[ja:Categoryカテゴリ:1459年]]
[[no:Kategori:1459]]
[[nn:Kategori:1459]]
127.201

уредување