Ѕверови: Разлика помеѓу преработките

Додаден 1 бајт ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: fo:Ránsdjór
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: dsb:Rubjažne zwěrjeta)
с (r2.7.1) (Бот Менува: fo:Ránsdjór)
[[eu:Karniboro]]
[[fa:گوشت‌خوارسانان]]
[[fo:RánsdýrRánsdjór]]
[[fr:Carnivora]]
[[gv:Carnivora]]
24.517

уредувања