Разлика помеѓу преработките на „Меркосур“

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: zh:南錐共同市場
с (r2.7.1) (Бот Додава: nds:Mercosur)
с (r2.7.1) (Бот Менува: zh:南錐共同市場)
[[an:Mercosur]]
[[gn:Ñemby Ñemuha]]
[[br:Mercosur]]
[[bg:Меркосур]]
[[br:Mercosur]]
[[ca:Mercosur]]
[[cs:Mercosur]]
[[uk:Меркосур]]
[[vi:Mercosur]]
[[zh:南共同市場]]
24.517

уредувања