Разлика помеѓу преработките на „Убава наша татковино“

с
r2.7.1) (Бот Додава: fa:سرود ملی کرواسی
с (Бот Менува: ro:Lijepa naša domovino)
с (r2.7.1) (Бот Додава: fa:سرود ملی کرواسی)
[[be:Гімн Харватыі]]
[[be-x-old:Гімн Харватыі]]
[[bs:Lijepa naša domovino]]
[[bg:Химн на Хърватия]]
[[bs:Lijepa naša domovino]]
[[cs:Chorvatská hymna]]
[[da:Lijepa nasa domovino]]
[[es:Himno nacional de Croacia]]
[[eo:Lijepa naša domovino]]
[[fa:سرود ملی کرواسی]]
[[fr:Lijepa naša domovino]]
[[ko:크로아티아의 국가]]
24.517

уредувања