Сајански Планини: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Бот Додава: pt:Montes Sayan
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: ca:Sayan)
с (r2.7.1) (Бот Додава: pt:Montes Sayan)
[[nn:Sajanfjella]]
[[pl:Sajany]]
[[pt:Montes Sayan]]
[[ro:Munții Saian]]
[[ru:Саяны]]
86.434

уредувања