Разлика помеѓу преработките на „Органометална хемија“

с
r2.6.4) (Бот Менува: fi:Organometalliyhdisteet
с (r2.7.1) (Бот Додава: sv:Metallorganisk kemi)
с (r2.6.4) (Бот Менува: fi:Organometalliyhdisteet)
[[simple:Organometallic compound]]
[[su:Kimia organologam]]
[[fi:OrganometalliyhdisteOrganometalliyhdisteet]]
[[sv:Metallorganisk kemi]]
[[th:ออร์แกนโนเมทัลลิกเคมี]]
126.595

уредувања