Разлика помеѓу преработките на „Категорија:1675“

Додадени 37 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: it:Categoria:Eventi del 1675
с (r2.7.2) (Бот Додава: ta:பகுப்பு:1675)
с (r2.7.1) (Бот Додава: it:Categoria:Eventi del 1675)
[[os:Категори:1675]]
[[is:Flokkur:1675]]
[[it:Categoria:Eventi del 1675]]
[[jv:Kategori:1675]]
[[ka:კატეგორია:1675]]
[[ms:Kategori:1675]]
[[new:पुचः:१६७५]]
[[ja:Categoryカテゴリ:1675年]]
[[no:Kategori:1675]]
[[nn:Kategori:1675]]
24.517

уредувања