Категорија:1691: Разлика помеѓу преработките

Додадени 39 бајти ,  пред 10 години
с
r2.6.4) (Бот Додава: it:Categoria:Eventi del 1691
с (r2.7.2) (Бот Додава: hsb:Kategorija:1691)
с (r2.6.4) (Бот Додава: it:Categoria:Eventi del 1691)
[[os:Категори:1691]]
[[is:Flokkur:1691]]
[[it:Categoria:Eventi del 1691]]
[[jv:Kategori:1691]]
[[ka:კატეგორია:1691]]
[[ms:Kategori:1691]]
[[new:पुचः:१६९१]]
[[ja:Categoryカテゴリ:1691年]]
[[no:Kategori:1691]]
[[nn:Kategori:1691]]
[[vi:Thể loại:1691]]
[[war:Category:1691]]
[[zh-yue:分類Category:1691年]]
[[zh:Category:1691年]]
127.116

уредувања