Категорија:1692: Разлика помеѓу преработките

Додадени 37 бајти ,  пред 10 години
с
r2.6.4) (Бот Додава: it:Categoria:Eventi del 1692
с (r2.4.6) (Бот Менува: tt:Төркем:1692 ел)
с (r2.6.4) (Бот Додава: it:Categoria:Eventi del 1692)
[[os:Категори:1692]]
[[is:Flokkur:1692]]
[[it:Categoria:Eventi del 1692]]
[[jv:Kategori:1692]]
[[ka:კატეგორია:1692]]
[[ms:Kategori:1692]]
[[new:पुचः:१६९२]]
[[ja:Categoryカテゴリ:1692年]]
[[no:Kategori:1692]]
[[nn:Kategori:1692]]
127.177

уредувања