Категорија:1796: Разлика помеѓу преработките

Додадени 37 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: it:Categoria:Eventi del 1796
с (r2.4.6) (Бот Менува: tt:Төркем:1796 ел)
с (r2.7.1) (Бот Додава: it:Categoria:Eventi del 1796)
[[os:Категори:1796]]
[[is:Flokkur:1796]]
[[it:Categoria:Eventi del 1796]]
[[jv:Kategori:1796]]
[[kn:ವರ್ಗ:೧೭೯೬]]
[[ms:Kategori:1796]]
[[new:पुचः:१७९६]]
[[ja:Categoryカテゴリ:1796年]]
[[no:Kategori:1796]]
[[nn:Kategori:1796]]
24.517

уредувања