Разлика помеѓу преработките на „Галаксија“

Додадени 7 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: mg:Vondron-kintana
с (r2.7.2) (Бот Менува: tl:Galaksiya)
с (r2.7.1) (Бот Менува: mg:Vondron-kintana)
[[be:Галактыка]]
[[be-x-old:Галяктыка]]
[[bg:Галактика]]
[[bs:Galaksija]]
[[br:Galaksienn]]
[[bg:Галактика]]
[[ca:Galàxia]]
[[cv:Галактика]]
[[jbo:barda tarci bo girzu]]
[[hu:Galaxis]]
[[mg:GalaksiaVondron-kintana]]
[[ml:താരാപഥം]]
[[mr:दीर्घिका]]
24.517

уредувања