Разлика помеѓу преработките на „Региони во Нов Зеланд“

с
r2.7.1) (Бот Додава: fi:Uuden-Seelannin alueet
с (r2.6.4) (Бот Додава: zh:新西兰行政区划)
с (r2.7.1) (Бот Додава: fi:Uuden-Seelannin alueet)
[[pt:Regiões da Nova Zelândia]]
[[ru:Административное деление Новой Зеландии]]
[[fi:Uuden-Seelannin alueet]]
[[sv:Nya Zeelands regioner]]
[[zh:新西兰行政区划]]
34.422

уредувања