Воронешка област: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Менува: no:Voronezj oblast
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Менува: no:Voronesj oblast)
с (r2.7.1) (Бот Менува: no:Voronezj oblast)
[[nl:Oblast Voronezj]]
[[ja:ヴォロネジ州]]
[[no:VoronesjVoronezj oblast]]
[[nn:Voronezj oblast]]
[[pnb:ورونزخ]]
24.517

уредувања