Шалон ан Шампањ: Разлика помеѓу преработките

Додадени 29 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.4) (Бот Додава: oc:Châlons-en-Champagne
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: pt:Châlons-en-Champagne)
с (r2.6.4) (Бот Додава: oc:Châlons-en-Champagne)
[[no:Châlons-en-Champagne]]
[[nn:Châlons-en-Champagne]]
[[oc:Châlons-en-Champagne]]
[[pl:Châlons-en-Champagne]]
[[pt:Châlons-en-Champagne]]
127.228

уредувања