Ахвашки јазик: Разлика помеѓу преработките

Додадени 22 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.4) (Бот Додава: pms:Lenga Akhvakh
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.6.5) (Бот Додава: hr:Ahvahski jezik)
с (r2.6.4) (Бот Додава: pms:Lenga Akhvakh)
[[it:Lingua akhvakh]]
[[ka:ახვახური ენა]]
[[pms:Lenga Akhvakh]]
[[pl:Język achwaski]]
[[pt:Língua akhvakh]]
127.291

уредување