Ткиво: Разлика помеѓу преработките

Додадени 14 бајти ,  пред 11 година
с
r2.5.1) (Бот Додава: ps:ووب
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Менува: tl:Tisyu)
с (r2.5.1) (Бот Додава: ps:ووب)
[[no:Vev (biologi)]]
[[oc:Teissut (biologia)]]
[[ps:ووب]]
[[pl:Tkanka]]
[[pt:Tecido]]
59.415

уредувања