Американска академија на уметностите и науките: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Бот Додава: pl:American Academy of Arts and Sciences
с (r2.7.1) (Бот Додава: fa:آکادمی هنر و دانش آمریکا)
с (r2.7.1) (Бот Додава: pl:American Academy of Arts and Sciences)
[[nl:American Academy of Arts and Sciences]]
[[ja:アメリカ芸術科学アカデミー]]
[[pl:American Academy of Arts and Sciences]]
[[pt:Academia de Artes e Ciências dos Estados Unidos]]
[[ru:Американская академия искусств и наук]]
34.422

уредувања