Разлика помеѓу преработките на „795“

Додадени 12 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: ang:795
с (r2.7.2) (Бот Додава: kk:795 жыл)
с (r2.7.1) (Бот Додава: ang:795)
[[af:795]]
[[am:795 እ.ኤ.አ.]]
[[bgang:795]]
[[ar:ملحق:795]]
[[an:795]]
[[be-x-old:795]]
[[bh:७९५]]
[[bg:795]]
[[bs:795]]
[[br:795]]
[[bg:795]]
[[ca:795]]
[[cv:795]]
24.517

уредувања