Разлика помеѓу преработките на „Мик Џегер“

Додадени 19 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: su:Mick Jagger
с (r2.7.1) (Бот Додава: ko:믹 재거)
с (r2.7.1) (Бот Додава: su:Mick Jagger)
[[be:Мік Джагер]]
[[be-x-old:Мік Джагер]]
[[bs:Mick Jagger]]
[[bg:Мик Джагър]]
[[bs:Mick Jagger]]
[[ca:Mick Jagger]]
[[cs:Mick Jagger]]
[[szl:Mick Jagger]]
[[sr:Мик Џегер]]
[[su:Mick Jagger]]
[[fi:Mick Jagger]]
[[sv:Mick Jagger]]
86.434

уредувања