Разлика помеѓу преработките на „Ролинг стоунс“

Додадени 26 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: su:The Rolling Stones
с (r2.7.1) (Бот Додава: mr:द रोलिंग स्टोन्स)
с (r2.7.1) (Бот Додава: su:The Rolling Stones)
[[be:The Rolling Stones]]
[[be-x-old:The Rolling Stones]]
[[bg:Ролинг Стоунс]]
[[bs:The Rolling Stones]]
[[br:The Rolling Stones]]
[[bg:Ролинг Стоунс]]
[[ca:The Rolling Stones]]
[[cs:The Rolling Stones]]
[[sr:Ролингстонси]]
[[sh:The Rolling Stones]]
[[su:The Rolling Stones]]
[[fi:The Rolling Stones]]
[[sv:The Rolling Stones]]
24.517

уредувања