Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1148 година“

с
r2.7.1) (Бот Додава: nn:Kategori:Døde i 1148
с (r2.7.1) (Бот Додава: pt:Categoria:Mortos em 1148)
с (r2.7.1) (Бот Додава: nn:Kategori:Døde i 1148)
[[la:Categoria:Mortui 1148]]
[[new:पुचः:११४८य् मदुगु]]
[[ja:カテゴリCategory:1148年没]]
[[no:Kategori:Dødsfall i 1148]]
[[nn:Kategori:Døde i 1148]]
[[oc:Categoria:Decès en 1148]]
[[pl:Kategoria:Zmarli w 1148]]
86.434

уредувања