Разлика помеѓу преработките на „Социологија“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: scn:Suciuluggìa
с (r2.7.2) (Бот Додава: ml:സമൂഹശാസ്ത്രം)
с (r2.7.1) (Бот Менува: scn:Suciuluggìa)
[[be:Сацыялогія]]
[[be-x-old:Сацыялёгія]]
[[bg:Социология]]
[[bo:སྤྱི་ཚོགས་རིག་པ།]]
[[bs:Sociologija]]
[[bg:Социология]]
[[ca:Sociologia]]
[[cv:Социологи]]
[[ka:სოციოლოგია]]
[[kk:Әлеуметтану]]
[[ky:Социология]]
[[ku:Civaknasî]]
[[ky:Социология]]
[[lad:Sosiolojiya]]
[[la:Sociologia]]
[[sco:Sociology]]
[[sq:Sociologjia]]
[[scn:SocioluggìaSuciuluggìa]]
[[simple:Sociology]]
[[sk:Sociológia]]
24.517

уредувања