Кинешма: Разлика помеѓу преработките

Додадени 16 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: vi:Kineshma
[непроверена преработка][проверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Додава: diq:Kineshma)
с (r2.7.1) (Бот Додава: vi:Kineshma)
[[sv:Kinesjma]]
[[tl:Kineshma]]
[[vi:Kineshma]]
[[war:Kineshma]]
[[diq:Kineshma]]
86.434

уредувања