Моч: Разлика помеѓу преработките

Додадени 13 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: is:Þvag
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: be-x-old:Брулі)
с (r2.7.1) (Бот Додава: is:Þvag)
[[be:Мача]]
[[be-x-old:Брулі]]
[[br:Troazh]]
[[bg:Урина]]
[[br:Troazh]]
[[ca:Orina]]
[[cs:Moč]]
[[io:Urino]]
[[id:Urin]]
[[is:Þvag]]
[[it:Urina]]
[[he:שתן]]
86.434

уредувања