Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Физичка географија“

с
r2.6.4) (Бот Додава: szl:Kategoria:Fizyczno geografijo
с (r2.7.1) (Бот Брише: szl:Kategoria:Geůgrafijo fizyčno)
с (r2.6.4) (Бот Додава: szl:Kategoria:Fizyczno geografijo)
[[sk:Kategória:Fyzická geografia]]
[[sl:Kategorija:Fizična geografija]]
[[szl:Kategoria:Fizyczno geografijo]]
[[sr:Категорија:Физичка географија]]
[[sh:Kategorija:Fizička geografija]]
126.547

уредувања