Разлика помеѓу преработките на „Галиција“

Додадени 17 бајти ,  пред 10 години
с
r2.6.4) (Бот Додава: lmo:Galissia
с (r2.6.4) (Бот Додава: lmo:Galissia)
[[Категорија:Покраини во Шпанија]]
 
[[kbd:Галисиэ]]
[[ar:منطقة غاليسيا ذاتية الحكم]]
[[an:Galicia]]
[[be:Галісія]]
[[be-x-old:Галісія]]
[[bg:Галисия]]
[[bs:Galicija, Španija]]
[[br:Galiza]]
[[bg:Галисия]]
[[ca:Galícia]]
[[cs:Galicie]]
[[lt:Galisija]]
[[lij:Galissia]]
[[lmo:Galissia]]
[[hu:Galicia]]
[[mi:Galicia]]
[[pl:Galicja (Hiszpania)]]
[[pt:Galiza]]
[[kbd:Галисиэ]]
[[ro:Galicia]]
[[qu:Galisya]]
126.864

уредувања