Категорија:Починати во 1294 година: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Бот Додава: pt:Categoria:Mortos em 1294
с (r2.7.2) (Бот Додава: nn:Kategori:Døde i 1294)
с (r2.7.1) (Бот Додава: pt:Categoria:Mortos em 1294)
[[arz:تصنيف:وفيات 1294]]
[[new:पुचः:१२९४य् मदुगु]]
[[ja:Categoryカテゴリ:1294年没]]
[[no:Kategori:Dødsfall i 1294]]
[[nn:Kategori:Døde i 1294]]
[[pl:Kategoria:Zmarli w 1294]]
[[pt:Categoria:Mortos em 1294]]
[[ro:Categorie:Decese în 1294]]
[[ru:Категория:Умершие в 1294 году]]
34.422

уредувања