Отвори го главното мени

Промени

Додадени 24 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: sco:Syunik Province
[[pt:Syunik]]
[[ru:Сюник]]
[[sco:Syunik Province]]
[[fi:Sjunik']]
[[tr:Syunik]]
86.434

уредувања