Разлика помеѓу преработките на „Есеј“

Додадени 17 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: cy:Traethawd
с (Откажано уредување 2090617 од (46.217.35.182 | Разговор))
с (r2.7.1) (Бот Додава: cy:Traethawd)
[[be:Эсэ]]
[[be-x-old:Эсэ]]
[[bg:Есе]]
[[bar:Essay]]
[[bs:Esej]]
[[bg:Есе]]
[[ca:Assaig]]
[[cv:Эссе]]
[[cs:Esej]]
[[cy:Traethawd]]
[[da:Essay]]
[[de:Essay]]
86.434

уредувања