Разлика помеѓу преработките на „Категорија:1702“

Додадени 37 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: it:Categoria:Eventi del 1702
с (r2.6.4) (Бот Додава: ta:பகுப்பு:1702)
с (r2.7.1) (Бот Додава: it:Categoria:Eventi del 1702)
[[os:Категори:1702]]
[[is:Flokkur:1702]]
[[it:Categoria:Eventi del 1702]]
[[jv:Kategori:1702]]
[[kn:ವರ್ಗ:೧೭೦೨]]
[[ms:Kategori:1702]]
[[new:पुचः:१७०२]]
[[ja:Categoryカテゴリ:1702年]]
[[no:Kategori:1702]]
[[nn:Kategori:1702]]
24.517

уредувања