Разлика помеѓу преработките на „Камерун“

Одземени 50 бајти ,  пред 9 години
с
Отстрането уредувањето на 62.162.218.69 (разговор), вратено на последната верзија на Robbot
с (Отстрането уредувањето на 62.162.218.69 (разговор), вратено на последната верзија на Robbot)
 
== Спорт ==
Самуел Ето - Анжи Макачкала
 
== Видете исто така ==