Категорија:Починати во 1354 година: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Бот Додава: pt:Categoria:Mortos em 1354
с (r2.7.1) (Бот Додава: ar:تصنيف:وفيات 1354)
с (r2.7.1) (Бот Додава: pt:Categoria:Mortos em 1354)
[[lb:Kategorie:Gestuerwen 1354]]
[[new:पुचः:१३५४य् मदुगु]]
[[ja:Categoryカテゴリ:1354年没]]
[[no:Kategori:Dødsfall i 1354]]
[[pl:Kategoria:Zmarli w 1354]]
[[pt:Categoria:Mortos em 1354]]
[[ro:Categorie:Decese în 1354]]
[[ru:Категория:Умершие в 1354 году]]
34.422

уредувања