Разлика помеѓу преработките на „Моноспитово“

Одземени 208 бајти ,  пред 8 години
с
нема опис на уредувањето
с
с
== Надворешни врски ==
 
[[Категорија:МакедонскиМоноспитово| села]]
[[Категорија:Струмички села]]
[[Категорија:Села во Општина Босилово]]
[[Категорија:Села во Република Македонија]]
 
[[bg:Моноспитово]]