Разлика помеѓу преработките на „Литванска фудбалска федерација“

с
r2.5.2) (Бот Менува: da:Litauens fodboldforbund
с (r2.5.2) (Бот Менува: da:Litauens fodboldforbund)
[[Категорија:Спортски организации во Европа по земја|Литванија]]
[[Категорија:Организации во Литванија]]
 
 
[[ar:اتحاد ليتوانيا لكرة القدم]]
[[da:LietuvosLitauens Futbolo Federacijafodboldforbund]]
[[de:Lietuvos Futbolo Federācija]]
[[en:Lithuanian Football Federation]]
9.281

уредување