Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1365 година“

с
r2.7.1) (Бот Додава: pt:Categoria:Mortos em 1365
с (r2.7.1) (Бот Додава: id:Kategori:Kematian 1365)
с (r2.7.1) (Бот Додава: pt:Categoria:Mortos em 1365)
[[la:Categoria:Mortui 1365]]
[[new:पुचः:१३६५य् मदुगु]]
[[ja:Categoryカテゴリ:1365年没]]
[[no:Kategori:Dødsfall i 1365]]
[[pl:Kategoria:Zmarli w 1365]]
[[pt:Categoria:Mortos em 1365]]
[[ro:Categorie:Decese în 1365]]
[[ru:Категория:Умершие в 1365 году]]
34.422

уредувања