Ткиво: Разлика помеѓу преработките

Одземени 3 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Менува: tl:Tisyu
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Менува: tr:Doku)
с (r2.7.1) (Бот Менува: tl:Tisyu)
[[fi:Kudos]]
[[sv:Vävnad]]
[[tl:LamuymoyTisyu]]
[[ta:இழையம்]]
[[th:เนื้อเยื่อ]]
24.517

уредувања