Фудбалска Асоцијација на Велс: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.2) (Бот Менува: da:Wales' fodboldforbund
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: pl:Walijski Związek Piłki Nożnej)
с (r2.7.2) (Бот Менува: da:Wales' fodboldforbund)
[[ca:Associació Gal·lesa de Futbol]]
[[cy:Cymdeithas Pêl-droed Cymru]]
[[da:FootballWales' Association of Walesfodboldforbund]]
[[de:Football Association of Wales]]
[[en:Football Association of Wales]]
8.502

уредувања