Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Науката во 1956 година“

с
r2.6.4) (Бот Додава: it:Categoria:Scienza nel 1956
с (r2.7.2) (Бот Додава: da, en, ko, pt, ru, sl, sv)
с (r2.6.4) (Бот Додава: it:Categoria:Scienza nel 1956)
[[en:Category:1956 in science]]
[[ko:분류:1956년 과학]]
[[it:Categoria:Scienza nel 1956]]
[[pt:Categoria:1956 na ciência]]
[[ru:Категория:1956 год в науке]]
126.669

уредувања