Разлика помеѓу преработките на „Паралово“

Одземени 174 бајти ,  пред 8 години
Одбиена последната промена во текстот (од 94.100.96.206) и вратена ревизијата 2162194 на Raso mk
(Одбиена последната промена во текстот (од 94.100.96.206) и вратена ревизијата 2162194 на Raso mk)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
'''Паралово''' е село во [[Општина Новаци]], во околината на градот [[Битола]]. Таму живее најголемата курва на светот која се клецка за 100 евра. Се има клецкано со Берлускони.
 
{{Мак-никулец}}