Разлика помеѓу преработките на „Паралово“

Додадени 174 бајти ,  пред 8 години
нема опис на уредувањето
с (Отстрането уредувањето на 94.100.96.206 (разговор), вратено на последната верзија на 89.205.51.72)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
'''Паралово''' е село во [[Општина Новаци]], во околината на градот [[Битола]]. Таму живее најголемата курва на светот која се клецка за 100 евра. Се има клецкано со Берлускони.
 
{{Мак-никулец}}
Анонимен корисник