Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1402 година“

с
r2.7.1) (Бот Додава: pt:Categoria:Mortos em 1402
с (r2.6.4) (Бот Додава: ms:Kategori:Kematian 1402)
с (r2.7.1) (Бот Додава: pt:Categoria:Mortos em 1402)
[[ms:Kategori:Kematian 1402]]
[[new:पुचः:१४०२य् मदुगु]]
[[ja:Categoryカテゴリ:1402年没]]
[[no:Kategori:Dødsfall i 1402]]
[[pl:Kategoria:Zmarli w 1402]]
[[pt:Categoria:Mortos em 1402]]
[[ro:Categorie:Decese în 1402]]
[[ru:Категория:Умершие в 1402 году]]
34.422

уредувања