Разлика помеѓу преработките на „Сун-цу“

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.6.4) (Бот Менува: sr:Сун Цу
с (r2.7.1) (Бот Додава: an:Sun Tzu)
с (r2.6.4) (Бот Менува: sr:Сун Цу)
[[be:Сунь Цзы]]
[[be-x-old:Сунь Цзы]]
[[bg:Сун Дзъ]]
[[bs:Sun Tzu]]
[[br:Sun Tzu]]
[[bg:Сун Дзъ]]
[[ca:Sunzi]]
[[cs:Sun-c']]
[[sk:Sun-c’]]
[[sl:Sun Cu]]
[[sr:Сун ЦиЦу]]
[[sh:Sun Tzu]]
[[fi:Sunzi]]
126.849

уредувања