Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1420 година“

с
r2.7.1) (Бот Додава: pt:Categoria:Mortos em 1420
с (r2.7.2) (Бот Додава: et:Kategooria:Surnud 1420)
с (r2.7.1) (Бот Додава: pt:Categoria:Mortos em 1420)
[[lb:Kategorie:Gestuerwen 1420]]
[[new:पुचः:१४२०य् मदुगु]]
[[ja:Categoryカテゴリ:1420年没]]
[[no:Kategori:Dødsfall i 1420]]
[[pl:Kategoria:Zmarli w 1420]]
[[pt:Categoria:Mortos em 1420]]
[[ro:Categorie:Decese în 1420]]
[[ru:Категория:Умершие в 1420 году]]
34.422

уредувања