Плевел: Разлика помеѓу преработките

Додадени 14 бајти ,  пред 10 години
с
r2.5.1) (Бот Додава: ml:കള
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.5.1) (Бот Додава: ml:കള)
[[lt:Piktžolė]]
[[hu:Gyom]]
[[ml:കള]]
[[nl:Onkruid]]
[[nds-nl:Krödde (plaanten)]]
59.415

уредувања