Разлика помеѓу преработките на „СВОТ (анализа)“

Додадени 7 бајти ,  пред 10 години
с
r2.6.4) (Бот Менува: sv:SWOT-analys
с (r2.7.1) (Бот Додава: kk:SWOT-талдау: саяси жарнама)
с (r2.6.4) (Бот Менува: sv:SWOT-analys)
[[sr:СВОТ анализа]]
[[fi:SWOT-analyysi]]
[[sv:SWOT-analys]]
[[ta:சுவோட் பகுப்பாய்வு]]
[[th:การวิเคราะห์สวอต]]
863

уредувања